Výchovný poradce - INFORMACE O STUDIU

NÁRODNÍ SROVNÁVÁCÍ ZKOUŠKY letos na 80 fakultách VŠ

Milí studenti, rozmýšlíte se, kde studovat, jak se připravit na přijímačky a jak uspět?  Pak hledejte na www.scio.cz! Najdete zde to nejdůležitější, co byste měli o zkouškách vědět – seznam fakult, požadované předměty, přihlášku, podmínky přijetí, cvičební testy a přípravu.

Studium uměleckých oborů

Milí studenti, uchazeči o studium uměleckých oborů – nezapomeňte, že na konci listopadu končí příjem přihlášek u velké části uměleckých oborů. Důležitá data jsou aktualizována v kalendáři akcí na VysokeSkoly.com.

GAUDEAMUS Brno 2018 se blíží!

Ve dnech 23. – 26. 10. 2018 proběhne v Brně veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání - GAUDEAMUS 2018.

V nabídce jsou interaktivní přednášky, testování předpokladů, poradenství, doprovodné programy VŠ, které vám pomohou s výběrem vhodné školy a oboru, objasní náplně studia, poradí se správným nasměrováním.

Významný zdroj informací - nové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ

Milí studenti a studentky, přečtěte si významný zdroj informací -  nové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ

Open Day MUNI 2018

Zájemci o studium na Masarykově univerzitě zpozorněte! Blíží se Open Day MUNI 2018 – celouniverzitní den otevřených dveří.

Aktuální informace o studiu na VŠ pro letošní i budoucí maturanty

Maturanti!

Uvažujete o další přihlášce na VŠ? Hledáte fakultu, kam se můžete ještě letos dostat bez přijímací zkoušky ve 2. kole přijímacího řízení? Přejete si najít vzorové testy k přijímacím zkouškám VŠ? Potřebujete poradit v případě, že nesložíte úspěšně maturitu nebo obdržíte zprávu o nepřijetí na VŠ?

Budoucí maturanti! Uvažujete o tom, přihlásit se  do přípravných kurzů na VŠ?

Pak hledejte informace na: infoatkampomaturite [dot] cz www.kampomaturite.cz

Přípravné kurzy k přijímačkám na VŠ pro rok 2018/19

Milí studenti, přemýšlíte o přípravných kurzech k přijímacím zkouškám na VŠ?

Hledejte na webu Kampomaturite.cz . Zahájení kurzů bude již v říjnu 2018!

Milí studenti, letošní maturanti! Zpozorněte – je tu aktuální info Kampomaturitě.cz!

Přejete si znát, na které VŠ můžete ještě v březnu podat přihlášku? Kalendář termínů a přehled fakult najdete zde.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na VŠ pro školní rok 2017 - 2018

Milí studenti, přehled  DOD pro veřejné i soukromé školy naleznete zde.

NÁRODNÍ SROVNÁVÁCÍ ZKOUŠKY ve šk. roce 2017/18 na 77 fakultách VŠ

Milí studenti, chcete vědět, na kterých vysokých školách Národní srovnávací zkoušky nahrazují anebo doplňují přijímací řízení? Pak hledejte na www.scio.cz! Najdete zde to nejdůležitější, co byste měli o zkouškách vědět – seznam fakult a konkrétní požadavky (požadované předměty a percentil), přihlášku, podrobné  podmínky přijetí, cvičební testy a přípravu.