Biologická olympiáda kategorie C a D ve školním roce 2016/2017

Tématem letošního ročníku bylo „ Detektivem v přírodě“. Studenti se zde měli možnost dozvědět hlavně o pobytových znameních v přírodě. Školního kola se zúčastnilo celkem 10 studentů. V kategorii D reprezentovali naši školu v okresním kole nakonec pouze 2 studenti – Aneta Kastnerová a Matěj Doležal. Lépe se vedlo Anetě, která se umístila na 6. místě.

V kategorii C se do okresního kola probojovali Klára Feltlová a Dan Nguyen. Oba se stali úspěšnými řešiteli, ale pouze Kláře se podařilo postoupit ze 2.  místa do krajského kola. V krajském kole si Klára opět vedla na výbornou a 3. místem si opět zajistila možnost účasti na Letním odborném soustředění mladých chemiků a biologů v Běstvině.

Všem řešitelům biologické olympiády blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Fotogalerie z okresního kola

Výsledky okresního kola kategorie C